МЕНЕДЖЕР З'ЄДНАЄТЬСЯ З ВАМИ ЗА 5 ХВИЛИН!
Або зателефонуйте нам:
+38 (099) 300 70 00
Натискаючи кнопку, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних.
Ціни вказані з ПДВ.
Характеристики, переваги та різновиди тротуарної плитки «Старе місто» та варіанти її використання

Одним із найпопулярніших матеріалів, які використовуються в оформленні приватних територій та громадських зон, є тротуарна плитка. Цінується вона за високу степінь міцності, комфортні параметри та широкий асортимент за кольором. Ці характеристики дарують можливість створювати оригінальні покриття та реалізувати різноманітні, навіть найкреативніші, ідеї у формуванні ландшафтних дизайнів. Високим попитом користується тротуарна плитка «Старе місто», у якій вдало поєдналися високі технічні характеристики, параметри, принадливий дизайн та доступна ціна. Все це робить матеріал одним із найвдаліших варіантів для оформлення різних ділянок.

Тротуарна плитка «Старе місто» за конфігурацією, кольором та формою

Вібропресований матеріал під оригінальною назвою «Старе місто» відноситься до плитки категорії «мозаїка» середнього формату. До його складу входять 4 елементи прямокутної форми наступних розмірів:

 1. 120 * 180 мм.
 2. 120 * 120 мм.
 3. 120 * 90 мм.
 4. 120 * 60 мм
Складові плитки можуть бути різної товщини — це 80, 60 и 40 мм. Якщо говорити про 40-міліметровий різновид матеріалу, то його використовують у тих випадках, коли необхідна укладка садової доріжки або тротуарів з невисокою інтенсивністю руху.

Стосовно 60-міліметрової за товщиною плитки, то вона застосовується для вимощення пішохідних тротуарів із середньою та високою інтенсивністю руху, а також для побудови автомобільних стоянок у приватних дворах для розміщення транспортних засобів.

Товста плитка із параметром у 80 мм використовується для кладки у місцях із проїзними зонами, де спостерігається активний рух автомобільного транспорту, а також для створення професійних стоянок для машин.

Окрім прямокутної форми плитка «Старе місто» випускається також з трапецієподібними елементами. Такий її різновид знайшов широке використання у фігурному оформленні тротуарів, а також у роботах, коли необхідно створити візерунок на поверхні. При ширині у 82 мм, складові матеріалу мають такі параметри:

 1. 83*93 мм.
 2. 73*83 мм.
 3. 63*73 мм.
 4. 53*63 мм.
Прямокутна та трапецієподібна форми є стандартними. Можливо отримати й інші варіанти за формою, але купити такі можливо тільки під замовлення.

Технічні характеристики тротуарної плитки «Старе місто»

Вібропресована тротуарна плитка «Старе місто» має високі експлуатаційні якості, серед яких:

 • категорія міцності на стискання — В25;
 • двошаровий тип вібропресування — головний шар та декоративний із лицьової сторони;
 • стійкість до низьких температур — марка морозостійкості F200;
 • стирання не більше за 0,7 г/см2;
 • вологопоглинання — до 6%;
 • маса матеріалу залежно від розмірів варіюється від 94 до 189 кг/м2.
Під час виготовлення продукції використовують додаткові речовини та суміші, як то гідрофобізатори і пластифікатори, що дозволяє довгий час не обробляти поверхню плитки захисними засобами.

Перед придбанням товару, можна запросити технічну документацію у виробника. Це важливо, адже матеріал мусить мати такі параметри та властивості, котрі підходять під кліматичні особливості зони, у якій він буде використовуватися.

Варіанти використання тротуарної плитки «Старе місто»

Всі різновиди тротуарної плитки при різній довжині мають однакову ширину. Що стосується трапецієвидних елементів, то вони виготовляються таким чином, аби під час викладання поворотів на доріжках, розкладка зберігалася без порушення її параметрів, особливо ширини проходу.

Найпопулярніші варіанти укладання тротуарної плитки «Старе місто» — це наступні:

 1. Класичні одноколірні масиви.
 2. Масиви з одиничними вкрапленнями елементів, що контрастують із основним полотном.
 3. Різнобарвний мікс із викладки у два або три кольори.
Плитку, завдяки її унікальним параметрам, можна використовувати для облаштування доріжок зі збереженням поперечних або поздовжніх швів, що дуже часто практикують на прямих тротуарах.

Найскладніша схема — хаотична. У ній стикаються шви сусідніх рядів, а сама плитка викладається в унікальному кольоровому візерунку. Практикується такий спосіб для вимощення окремих зон, до яких веде доріжка із правильним класичним візерунком.

Трапецієвидні матеріали застосовують для оформлення поворотів та круглих ділянок. Розміри плитки підбираються згідно із параметром радіуса повороту. Починають викладати камінь із центру кола, доводячи візерунок до зовнішнього діаметру.

Основу для вимощення тротуарного матеріалу виготовляють із бетону та цементно-пісочної суміші. Якщо територія відрізняється невисокою прохідністю та малим навантаженням на покриття, то у якості фундаменту може виступати звичайний річний пісок.

Переваги тротуарної плитки «Старе місто»

Матеріал має безліч функціональних відмінностей та переваг, котрі вирізняють його серед сучасного широкого асортименту товарів для облаштування тротуарів і доріжок. Плитка відрізняється стійкістю до агресивних атмосферних впливів, як то вологі осадки, низькі та високі температури, ультрафіолетове випромінювання. Поверхня матеріалу має протиковзке покриття, що дуже важливо для регіонів із сніжною та холодною зимою.

Плитка виготовлена в різних розмірах та формах, а це дозволяє дизайнерам реалізовувати свої найоригінальніші ідеї.

І що дуже важливо, ціна товару порівняно невисока. Залежить вона від параметрів обраної плитки, об'ємів замовлення та особливостей доставки, а саме дистанції від компанії-реалізатора до клієнта.
МЕНЕДЖЕР З'ЄДНАЄТЬСЯ З ВАМИ ЗА 5 ХВИЛИН!
Оформлення звернення, скарги чи претензії: