Ціни вказані з ПДВ.
Особливості та переваги тротуарної плитки «Стара площа», техніка виготовлення матеріалу

Асортимент матеріалів для покриття тротуарів, доріжок та газонів на сьогодні дуже різноманітний. Коли настає час обирати один вид серед безлічі варіантів, можна зіткнутися з неабиякими складнощами. Щоб купити дійсно якісний, привабливий та недорогий матеріал, необхідно порівняти декілька різновидів та відгуки про кожен із них. Позитивні відгуки отримала тротуарна плитка «Стара площа» від виробника. Вона являє собою унікальне покриття, яке здатне надати будь-якій території виразності та естетичної привабливості. Тротуари та доріжки набувають вигляду старовинної брущатки, натурального каменю, що виглядає досить ефектно та аристократично.

Зовнішні особливості тротуарної плитки «Стара площа»

Плитка відрізняється фактурною поверхнею із дещо неправильними формами, завдяки чому вона гармонічно вписується в усі можливі стилі ландшафтного дизайну та види доріжок. За своєю формою та дизайном матеріал створює ефект натурального каменю, що виглядає особливо гармонічно в оточенні живої природи. Тротуарна плитка «Стара площа» здатна підкреслити і вдало доповнити ландшафти різної природи та призначення.

Технологія виготовлення матеріалу

Аби тротуарна плитка була надійною та довговічною, важливо правильно обрати виробника будівельної продукції, який в ідеалі володіє технікою її виготовлення. Технологія виробництва складається із наступних етапів:

 1. Сировина замішується у спеціальному агрегаті — бетонозмішувачі, після чого до маси додається фарбувальний пігмент.
 2. Форми розкладаються на віброповерхні у максимальній близькості одна до одної.
 3. Кольоровий бетон викладається поверх основного. При виготовленні сировини сірого кольору цей етап пропускається.
 4. Плитка обробляється на вібростолі не довше 10 секунд. Це необхідно, аби матеріал повністю і рівномірно покрив дно форми.
 5. Додається бетон до самих країв і знову піддається обробці протягом 5-10 секунд. Після цього плитка зрізається за допомогою металічного інструменту та вирівнюється по краях.
 6. Розчин загладжується у формах. Вони виставляються одна на одну, але між собою розділені за допомогою спеціальних листів із пластику. Для кінцевого результату потрібно не більше 10 шарів.
 7. Форми закриваються поліетиленовою плівкою і залишаються на 1 добу для застигання.
 8. Плитка вибивається із піддону при дії на неї високих температур — порядка 60-70 градусів.
 9. Готовий матеріал висушується.
 10. Відбувається укладка форм одна до одної та їх перев'язування пакувальною стрічкою.
 11. Готова продукція транспортується на склад.
Ціна матеріалу буде залежати від параметрів, об'ємів замовлення та особливостей доставки. В цілому, якщо замовляти в нашому онлайн-магазині, то ціна дуже приємна та лояльна. Завдяки широкому асортименту за кольором та формою, кожен може купити товар, який буде гармонійно поєднуватися зі стилем садового ландшафту та екстер'єрів.

Переваги плитки

Тротуарна плитка «Стара площа» має багато позитивних характеристик, які вирізняють її на фоні інших матеріалів для формування доріжок різного призначення. Це стійкість до механічних впливів, перепадів високих та низьких температур, ультрафіолетового проміння, стирання, води та дії хімічних речовин. До переваг також можна віднести екологічність, широку сферу використання, негорючість і пожежобезпечність, а також довговічність — від 80 до 150 років, залежно від умов експлуатації.
МЕНЕДЖЕР З'ЄДНАЄТЬСЯ З ВАМИ ЗА 5 ХВИЛИН!
Оформлення звернення, скарги чи претензії: