Ціни вказані з ПДВ.
Переваги та особливості тротуарної плитки «Модерн», сфера її застосування

Тротуарну плитку сьогодні застосовують все частіше для вимощення вулиць міста, адже це не тільки естетично привабливий матеріал, але й практичний. Він не вицвітає під пекучими сонячними променями влітку, через нього не проростає трава, а намерзлий лід та сніг взимку ніяким чином не порушують його форму та цілісність. Для облаштування територій малих та середніх за розмірами застосовується тротуарна плитка «Модерн», виготовлена за допомогою технології напівсухого вібропресування.

Технічні характеристики тротуарної плитки «Модерн»

Матеріал має наступні експлуатаційні властивості:

 • відсутність у складі небезпечних токсичних речовин;
 • висока стійкість до агресивних кліматичних впливів та механічних дій;
 • морозостійкість до 200 циклів замерзання та відтавання;
 • вологопоглинання не більше 6%;
 • довговічність — строк експлуатації 25-40 років;
 • широкий вибір матеріалу за забарвленням;
 • простота укладки та догляд

За параметрами плитка має висоту в 60 мм. Виготовляється у трьох розмірах — 450*300, 300*300 та 225*300 мм. Отож, у вимощенні території використовується три різних за формою, але однакових за висотою елементи. Це дозволяє отримувати гладку поверхню із оригінальним візерунком.

Переваги матеріалу

Тротуарна плитка «Модерн» відрізняється від багатьох інших матеріалів даної категорії своїм незвичним зовнішнім виглядом. Для її створення застосовують метод колор-мікс — замішування декількох кольорів на лицьовій стороні матеріалу. У результаті отримують елементи із м'якими градієнтами та складними різнобарвними візерунками.

Вібропресована тротуарна плитка має багато переваг, серед яких варто відзначити високий рівень міцності, щільності та витривалості. Матеріал не псується при перепадах високих і низьких температур, під дією вологих опадів, ультрафіолетового випромінювання та механічних впливів.

Плитка має однорідну дрібнопористу структуру. Її дуже легко вимощувати і для цього не потрібно особливих знань та навичок.

Сфера застосування

Завдяки своїм високим технічним показникам та різноманіттю кольорів, матеріал став дуже популярним серед дизайнерів садового ландшафту. За його допомогою вдається створювати ексклюзивні, привабливі доріжки та тротуари. Окрім того, укладка плитки активно практикується при облаштуванні:

 • стоянок для автотранспорту та ділянок для заїзду машин;
 • міських площ та вуличок;
 • територій громадських закладів — для створення привабливого та практичного екстер'єру;
 • пішохідних переходів;
 • зон для катання на роликах та прогулянок матусь із колясками.

Купити плитку можна оптом у будь-якому представленому в каталозі забарвленні. Окрім кількості товару, ціна залежатиме від різновиду матеріалу, його параметрів, кольору, а також від необхідності доставки та її особливостей. Всі нюанси завжди можливо запитати у менеджерів інтернет-магазину, котрі відреагують моментально та проконсультують по всім запитанням.
МЕНЕДЖЕР З'ЄДНАЄТЬСЯ З ВАМИ ЗА 5 ХВИЛИН!
Оформлення звернення, скарги чи претензії: